Найкращий дитячий табір 2020 року під Києвом

Оздоровчий табір «Лідер» – лідер серед дитячих таборів!

Пропонуємо дитячий відпочинок в Пущі-Водиці із щоденним плаванням в басейні та активними іграми на свіжому повітрі. Квести, шоу, майстер-класи, походи, ігри – нудьгувати буде ніколи!

Ми знаходимось в 15 км від центра Києва, в лісовій зоні Пуща- Водиця. Найчистіше повітря дозволить відпочити від міського смогу, а пахощі дерев, квітів та лісових трав сприятимуть оздоровленню та активним заняттям, позаяк діти проводять просто неба практично весь день, перериваючись на обід та денний сон.

В дитячий табір «Лідер» мріють попасти та повертаються сотні хлопців та дівчат. Прекрасно продумана програма роботи табору органічно поєднує спорт та творчість.

На території табору площею 2,7 гектара знаходяться 25-метровий критий плавальний басейн, стадіон, спортивні майданчики, ігрові кімнати та актовий зал на 300 місць. Територія табору охороняється. Працює пропускна система.

Проживання

Капітальні двоповерхові корпуси, розміщення по 6 осіб в кімнаті. Гаряча вода, рукомийники, душ та туалет розташовані на поверсі.

Харчування

Повноцінне 5-разове харчування в просторій їдальні. До щоденного раціону включені свіжі овочі, фрукти, ягоди, йогурти, випічка та напої власного виробництва.

Медичне забезпечення

Кваліфікований лікар постійно перебуває на території табору. Медпункт добре обладнаний та забезпечений необхідними медикаментами. Медичне забезпечення здійснюється цілодобово.

Проектна діяльність

Проектна робота за тематикою зміни. Підготовка заходів , театралізованих постановок, репетиції, створення костюмів та декорацій.

Загальнотабірні заходи

 • Тематичні та традиційні костюмовані заходи на стадіоні із запаленням величезного факелу.
 • Галасливі вечірні тематичні дискотеки.
 • Шоу талантів, концерти, вистави, тематичні квести та ін.
 • День Гумору.
 • Вторгнення зомбі.
 • Затишний вечір біля вогнища з барбекю.

Спортивні заходи

 • Плавання та ігри в басейні (щодня, окрім неділі та понеділка).
 • Футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон та інші спортивні ігри.
 • Гурток самооборони,секці – айкідо (тричі на тиждень).
 • Тренування та комплексні змагання на смузі перешкод.
 • Стрільба в тирі з пневматичних гвинтівок.
 • Клуб туристів.

 

Інтелектуальне та творче дозвілля

 • Клуб шахістів.
 • Гурток креативного рукоділля.
 • Тематичні конкурси малюнків на асфальті.
 • Інтелектуальні ігри – квести.

Всі гуртки, секції, майстер-класи та клуби працюють за графіком. Дитині дозволяється обирати кілька цікавих варіантів на власний розсуд.

«Вечірня свіча»

Щовечора на цьому заході підводяться підсумки дня, здійснюється зворотній зв’язок з дітьми.

В дитячому оздоровчому таборі «Лідер» працює команда молодих педагогів, яка не тільки оточить турботою та увагою Вашу дитину, але й розкриє приховані таланти та допоможе набути нових знань, умінь та навичок!

Програма

Кожна табірна зміна проходить у форматі загальнотабірної гри, в процесі якої учасники змагаються та виконують завдання, заробляючи призові бали. Програма зміни побудована таким чином, аби діти занурились в тематику зміни, отримали нові знання, пережили нові емоції, мали можливість перевірити свої логіку, фантазію, інтелект, інтуїцію, винахідливість та нестандартність мислення. Гра допоможе випробувати свою силу та витривалість, навчитися сміливо приймати рішення та перемагати! Адже гасло нашого дитячого табору: «Лідерці торують шлях!»

Графік та тематика літніх табірних змін 2020 року

1 зміна

(01.06 – 16.06) «Дикий-дикий захід» (16 днів)

Ви готові сприйняти культури і традиції Нового Світу? Прочитати індіанські письмена? Знайти скарб Монтесуми? Упіймати Невловимого Джо? Прогулятися головною вулицею Додж-сіті? Тоді Вам до нас!

2 зміна

(19.06 – 04.07) «Діти-шпигуни» або «Місія нездійсненна» (16 днів)

Якщо Ви кмітливі, спостережливі, хоробрі та артистичні, ви зможете стати суперагентом. Якщо ні – ми Вас навчимо! Немає такого уміння, яке б не стало у пригоді під час виконання секретної місії.

3 зміна

(07.07 – 22.07) «Пірати Семи морів» (16 днів)

Свистати всіх нагору! Якір підняти! Вітрила ставити! Курс – на Острів Скарбів! Каррамба! Здобудемо піастри капітана Флінта! Морські вовки здолають все! Суходільним щурам краще залишатись вдома. Йо-хо-хо!

4 зміна

 (25.07 – 09.08) «Чародії Хогвардса» (16 днів)

Розгадаємо таємниці найвідоміших чародіїв. Вивчимо досвід Гаррі Поттера, його друзів та інших відомих борців із злом. Знайдемо всі потрібні магічні артефакти та не дамо темним чаклунам панувати в світі!

5 зміна

(12.08 – 27.08) «Супергерої серед нас» (16 днів)

Чи всі супергерої гніздяться в «Марвел», «Дісней» та «Ді-Сі Комікс»? А чи потрібні суперздібності задля героїчного вчинку? Дізнаємось відповіді на ці запитання. Може Ви й не перетворитесь на супергероя, але щось героїчне є в кожному з нас, варто лише придивитись. Зробимо це разом!

 

610,00 гривень на добу

Ціна путівки на 16 днів – 9760,00 грн

Запис за тел.

  (093) 610 92 95

 (098) 706 62 18

 

10
Фото 8
Фото 7
Фото 6
Фото 5
Фото 4
Фото 3
Фото 2
Фото 1