Постійним клієнтам знижка 10%

Учасникам АТО знижка 25%

 ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР «ЛІДЕР» ЗАПРОШУЄ НА ЛІТНІ КАНІКУЛИ  2018

Ми пропонуємо якісний дитячий відпочинок, комфортні умови проживання, смачне 5-ти разове харчування,  європейський напрямок виховання з національно-патріотичним забарвленням та ознайомлення з основами військової справи. Оздоровчі заняття та критий 25-метровий плавальний басейн. Ми позбулись радянської системи виховання та крокуємо вперед, ставлячи за мету бути найкращими серед сучасних європейських таборів. Лідерці – торують шлях!

Умови перебування:

Проживання в кімнатах по 6 осіб;

5-ти разове повноцінне харчування;

Кожного дня діти плавають в 25-метровому басейні.

Кожен день життя табору насичений цікавими подіями, після ранкової руханки та смачного сніданку діти відповідно до графіку розходяться по майстер-класам серед яких: смуга перешкод, стрільба в тирі, школа виживання, рукопашний бій, хореографія, бісероплетіння, виготовляння паракордового браслету та ляльки – мотанки, теренові та спортивні змагання та плавання в басейні, виготовлення піци своїми руками , а далі обід та тиха година, опісля відпочинку знову майстер-класи та ігри на свіжому повітрі та готування до вечірнього концерту, після вечері концерт, потім 5-те харчування та весела дискотека, а за бажанням перегляд фільму, далі діти діляться враженнями про проведений день та планують наступний – ще більш яскравий та насичений день табірного життя.

Окрім вечірнього концерту життя дитячого табору Лідер насичене яскравими заходами та подіями:

Національно-патріотичні загальнотабірні заходи на честь Героїв Українських Революцій та визвольних змагань за самостійність України, Концерти рок-груп та виступи бійців ЗСУ, спортивні трипільські ігри, байк-шоу, фаєр-шоу тощо.

А як же без виходу в ліс на теренові змагання, пошук мін, стрільба та розваги, барбекю-зона, пікніки та вечори біля вогнища

Тематика занять  в  патріотичному таборі:

Смуга перешкод (тренування, проходження, змагання);

Матеріальна частина вогнепальної зброї, вогнева підготовка, дії солдата в бою;

Хореографія (сучасні та народні танці);

Стрільба в тирі з  пневматичної гвинтівки, основи снайпінгу;

Школа виживання (основи виживання в екстремальних умовах);

Історія українського народного строю ( вишиванка);

Рукопашний бій;

Мінно-підривні загородження (теорія);

Перша медична допомога в польових умовах;

Браслет виживання з паракорду (практичні заняття);

Лялька-мотанка, обереги (практичні заняття);

Теренові та спортивні змагання;

Плавання (навчання, змагання, бойове плавання);

Графік заїздів на літні канікули 2018 року.

1 зміна 01.06. – 14.06.2018 – 14 днів – 7700,00 грн.

  2 зміна 17.06. – 07.07.2018 – 21 день -11550,00 грн.

3 зміна 10.07. – 23.07.2018 – 14 днів – 7700,00 грн.

4 зміна 26.07. – 08.08.2018 – 14 днів – 7700,00 грн.

5 зміна 11.08. – 24.08.2018 – 14 днів – 7700,00 грн.

550,00 гривень на добу

Постійним клієнтам знижка – 10% 495,00 на добу

14 днів – 6930,00 грн. 21 день – 10395,00 грн.

Учасникам АТО знижка – 25% 415,00 на добу

14 днів – 5870,00 грн. 21 день – 8715,00 грн.

Запис за тел. (044) 401-92-95 

(093) 610 92 95

В період літніх канікул досить складно зробити правильний вибір і визначити місце, де відпочиватиме ваша дитина. Хочеться, що б дитина добре харчувалася, комфортно перебувала і була під постійним наглядом вихователів. І звичайно ж більше бувала на свіжому повітрі трохи далі від загазованості міста.

Прекрасна можливість для дітей провести свої канікули не лише яскраво, весело і активно, але і з користю для здоров’я пропонує оздоровчий табір “Лідер” розташований в Пущі-водиці – санаторно-курортній зоні якій вже більше ніж сто років, а 25-ти метровий басейн в якому діточки плескаються шість днів на тиждень піде їм тільки на користь, а якщо додати п’яти разове повноцінне харчування, цікаву військово-патріотичну програму табору Лідер, веселі ігри, змагання, квести, майстер-класи та нових друзів то це то, що треба вашій дитині для повноцінного відпочинку та оздоровлення!

І усе це поруч, в Києві під наглядом педагогів і вихователів! Ви завжди можете зв’язатися з дитиною і приїхати до неї!

Ну а як же плавання, влітку в жару водні процедури просто необхідні, якщо це не просто відпочинок, а оздоровлення.

Лідер це активний табір для тих, хто не може сидіти на місці, адже в нашому таборі просто немає вільного часу! Насичена  патріотична та культурна програма, спорт, творчість, туризм, плавання – це план-завдання на кожен день.

Основна ідея національно-патріотичного табору “Лідер” це любов до України! мотивувати дитину поступати по честі та гідності, виховання віри в себе, пізнання себе, своїх можливостей, уміння домагатися результату, наперекір перешкодам.

Канікули цей відмінний час щоб забути про комп’ютер, соціальних мережах і дізнатися більше про основи виживання та військову вправу, навчитися поводитися з автоматом і влучно стріляти, дізнатися більше про Героїв України про яких мало викладали у школі.

Ну і звичайно випробувати себе на справжній смузі перешкод, навчитися правильно маскуватися і використовувати камуфляж. Пройти курс молодого сапера та основи мінування. Хто не хоче спробувати себе в ролі спецпризначенця (Special forces, commandos )? Сили спеціальних операцій табору Лідер відмінний вибір спробувати себе в ролі бійця елітного військового підрозділу. Тактика бою, відхід і прикриття, звільнення заручників – справжні військові дії в ігровій формі. Ну а як же зомбі? Чи нашестя прибульців? І це випробування по плечу справжнім спецпризначенцем (Special forces, commandos) табору Лідер, адже основи цивільної оборони і школа виживання в природних умовах одна з частин програми на літні канікули.

Ну а хто з дітей не мріяв стати снайпером?! Навчиться маскуватися, правильно вибирати позицію і залишатися непоміченим, швидко і влучно стріляти, усе це входить в програму дитячого табору Лідер і діточки із задоволенням опановують навички безпечного поводження зі зброєю і базовими навичками прикладної стрільби в тирі.

Виховання покоління здорових дітей, з почуттям гордості за Україну, з розвиненим інтелектом і творчими здібностями це головне завдання адміністрації табору.

Креативне рукоділля і мистецтво розпису пасхальних яєць “писанкарство” – творчі гуртки табору Лідер, там діти вчаться плести браслет виживання, робити обереги і проникати в чарівний світ писанки насичений таємним символізмом наших предків – древніх Українців з Трипільської культури.

Ну а як же дискотеки та концерти? Щодня діточки з вихователями готують веселі вистави, і реалізують свої творчі здібності на справжній сцені, адже в таборі Лідер справжній концертний зал. А батьки можуть подивитися на виступ своїх дітей кожну неділю і звичайно на завершальному гала-концерті!

Табір Лідер це місце, де Ваша дитина проведе незабутні канікули з користю!

Табір Лідер – це відпочинок, повітря, плавання, друзі, пригоди та купа нових емоцій!

Лідерці торують шлях!

Прохання при підготовці дитини до табірної зміни мати при собі:

1.Копію свідоцтва про народження;

2.Довідки із медичної установи про щеплення  по віку та епідеміологічне оточення  по місцю проживання дитини, за три доби до заїзду. Довідка від педіатра Ф-079. Довідка повинна містити висновок дільничного педіатра про стан здоров’я та фізкультурну групу дитини . На І (першу зміну) довідки від шкільного лікаря про епідеміологічне оточення дитини за три доби до заїзду.

3.Взуття та одяг по погоді;

4.Головний убір;

5. Одяг для урочистих подій, виступів (вишиванка);

6.Спортивний одяг і закрите спортивне взуття + камуфляж (або одяг зеленого(оливкового) кольору для військових заходів;

7.Речі для басейну: мочалку , тапочки гумові, мило,  шапочку для басейну, купальник, плавки, банне полотенце;

8.Засоби особистої гігієни: рушник, мило для рук, мило для прання, зубна паста, зубна щітка, шампунь, хусточки (краще одноразові), дезодорант;

https://

(Русский) Фото 9
Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6
Фото 7
Фото 8