ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР «ЛІДЕР» ЗАПРОШУЄ НА ЛІТНІ КАНІКУЛИ 2019 

Ми пропонуємо якісний дитячий відпочинок, комфортні умови проживання, смачне 5-ти разове харчування, цікаві конкурси та розваги. Оздоровчі заняття та критий 25-метровий плавальний басейн. Цікава та різноманітна програма, яка гармонійно поєднує та доповнює — відпочинок та оздоровлення зі змаганнями на смузі перешкод та військовими майстер-класами, туристичні вправи з пригодницькими квестами та креативні-творчі вечори, інтелектуальні ігри та патріотичне виховання.

Умови перебування:

Проживання в кімнатах по 6 осіб;
5-ти разове повноцінне харчування;
Кожного дня діти плавають у 25-метровому басейні.

Життя дитячого табору Лідер насичене яскравими заходами та подіями: рухливі ігри та інтелектуальні шоу, спортивні змагання та квести, творчі постановки та імпровізації, барбекю-зона, пікніки та вечори біля вогнища.

Тематика занять в таборі:
Смуга перешкод, хореографія, туризм, психологія, рукопашний бій, креативне рукоділля, теренові та спортивні змагання, тир, плавання (навчання, змагання), військові вправи, цивільна оборона та багато іншого.

Графік заїздів на літні канікули 2019року.

 1 зміна 01.06. – 16.06.2019 р.

  2 зміна 19.06. – 04.07.2019 р.

 3 зміна 07.07. – 22.07.2019 р.

 4 зміна 25.07. – 09.08.2019 р.

 5 зміна 12.08. – 27.08.2019 р.

Тривалість зміни 16 днів

550,00 гривень на добу

Ціна путівки  8800,00 грн

Дітям з малозабезпечених сімей знижка – 10%

Учасникам АТО знижка – 25%

Запис за тел. (093) 610 92 95 (098) 706 62 18

КОЖНОГО ДНЯ ДІТИ ПЛАВАЮТЬ В ТЕПЛОМУ БАСЕЙНІ!

В період літніх канікул досить складно зробити правильний вибір і визначити місце, де відпочиватиме ваша дитина. Хочеться, що б дитина добре харчувалася, комфортно перебувала і була під постійним наглядом вихователів. І звичайно ж більше бувала на свіжому повітрі трохи далі від загазованості міста.

Прекрасна можливість для дітей провести свої канікули не лише яскраво, весело і активно, але і з користю для здоров’я пропонує оздоровчий табір “Лідер” розташований в Пущі-водиці – санаторно-курортній зоні якій вже більше ніж сто років, а 25-ти метровий басейн в якому діточки плескаються шість днів на тиждень піде їм тільки на користь, а якщо додати п’яти разове повноцінне харчування, цікаву військово-патріотичну програму табору Лідер, веселі ігри, змагання, квести, майстер-класи та нових друзів то це то, що треба вашій дитині для повноцінного відпочинку та оздоровлення!

І усе це поруч, в Києві під наглядом педагогів і вихователів! Ви завжди можете зв’язатися з дитиною і приїхати до неї!

Ну а як же плавання, влітку в жару водні процедури просто необхідні, якщо це не просто відпочинок, а оздоровлення.

Лідер це активний табір для тих, хто не може сидіти на місці, адже в нашому таборі просто немає вільного часу! Насичена  патріотична та культурна програма, спорт, творчість, туризм, плавання – це план-завдання на кожен день.

Основна ідея національно-патріотичного табору “Лідер” це любов до України! мотивувати дитину поступати по честі та гідності, виховання віри в себе, пізнання себе, своїх можливостей, уміння домагатися результату, наперекір перешкодам.

Канікули цей відмінний час щоб забути про комп’ютер, соціальних мережах і дізнатися більше про основи виживання та відчути себе розвідником.

Ну і звичайно випробувати себе на справжній смузі перешкод, навчитися правильно маскуватися і використовувати камуфляж. Пройти курс молодого сапера та основи мінування. Хто не хоче спробувати себе в ролі спецпризначенця (Special forces, commandos )? Сили спеціальних операцій табору Лідер відмінний вибір спробувати себе в ролі бійця елітного військового підрозділу. Тактика бою, відхід і прикриття, звільнення заручників – справжні військові дії в ігровій формі. Ну а як же зомбі? Чи нашестя прибульців? І це випробування по плечу справжнім спецпризначенцем (Special forces, commandos) табору Лідер, адже основи цивільної оборони і школа виживання в природних умовах одна з частин програми на літні канікули.

Ну а хто з дітей не мріяв стати снайпером?! Навчиться маскуватися, правильно вибирати позицію і залишатися непоміченим, швидко і влучно стріляти, усе це входить в програму дитячого табору Лідер і діточки із задоволенням опановують навички безпечного поводження зі зброєю і базовими навичками прикладної стрільби в тирі.

Виховання покоління здорових дітей, з почуттям гордості за Україну, з розвиненим інтелектом і творчими здібностями це головне завдання адміністрації табору.

Креативне рукоділля і мистецтво розпису пасхальних яєць “писанкарство” – творчі гуртки табору Лідер, там діти вчаться плести браслет виживання, робити обереги і проникати в чарівний світ писанки насичений таємним символізмом наших предків – древніх Українців з Трипільської культури.

Ну а як же дискотеки та концерти? Щодня діточки з вихователями готують веселі вистави, і реалізують свої творчі здібності на справжній сцені, адже в таборі Лідер справжній концертний зал. А батьки можуть подивитися на виступ своїх дітей кожну неділю і звичайно на завершальному гала-концерті!

Табір Лідер це місце, де Ваша дитина проведе незабутні канікули з користю!

Табір Лідер – це відпочинок, повітря, плавання, друзі, пригоди та купа нових емоцій!

Лідерці торують шлях!

https://

змі1

https://gazeta.ua/articles/kiev-life/_kudi-poditi-ditinu-vlitku-5-specializovanih-taboriv-pid-kiyevom/775984

http://fakty.ictv.ua/ru/ukraine/20170523-sport-vytryvalist-ta-syla-duhu-dobirka-aktyvnyh-litnih-taboriv-dlya-ditej/

https://

наш табір в новинах ТСН 1+1 випуск  02 червня 2016р.

Дивимось з 2 хвилини:)     https://

https://

https://

https://

https://

 
Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6
Фото 7
Фото 8